fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix bar
fix barO nasimage

FleshCar - Centrum Detailingu Wrocław

FleshCar to profesjonalna firma, która jako pierwsza na Dolnym Śląsku wprowadziła znane i stosowane od wielu lat w USA i w Europie Zachodniej szybkie naprawy karoserii oraz renowacji wnętrz aut, poprzez stosowanie najlepszych światowych technologii.

Niemiecki patent i jakość systemu PAINT FIX PR7O!

Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, jesteśmy gwarancją profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klienta. Oferujemy kompleksową obsługę samochodową zarówno dla klienta indywidualnego jak również firmowych flot samochodowych. Od zaawansowanej autokosmetyki i napraw typu Smart do ręcznej Myjni Samochodowej.

Współpracujemy z firmami handlującymi autami, zajmującymi się wynajmem aut oraz z firmami posiadającymi służbowe floty samochodowe. Naprawy lakieru czy zabezpieczenia lakieru, nasze najpopularniejsze usługi kierujemy do osób sprzedających używane auto lub tych które nabyły auto “z drugiej ręki” i chcą przywrócić mu dawny blask!

Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy dbają o swoje auta i cenią idealny wygląd lakieru na nich.

Współpraca:

Oferujemy Państwu indywidualnie dostosowaną ofertę oraz rzetelne usługi. Posiadamy doświadczenie w obsłudze dużych flot samochodowych oraz odpowiednie zaplecze technologiczne, które pozwalają nam sprostać najtrudniejszym zleceniom.

Kompleksowa obsługa firmowej floty / samochodów w zakresie zaawansowanych napraw lakierniczych, profesjonalnej autokosmetyki oraz serwisu / wymiany ogumienia. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu

Nasze usługi

Usuwanie wgnieceń

Usuwanie wgnieceń powstałych w wyniku gradobicia i innych czynników atmosferycznych lub w wyniku szkód parkingowych czy wandalizmu

Lakierowanie

Usuwanie rys z lakieru samochodowego, w krótkim czasie i bez demontażu elementów!

Automyjnia

Orócz zwykłej usługi mycia oferujemy także m.in. woskowanie, mycie wnętrza, pranie tapicerki, mycie silnika, mycie podwozia

Auto detailing

Kompleksowe zabiegi łączące renowację zewnętrzną auta z odświeżeniem wnętrza pojazdu.

Serwis opon

Na życzenie Klienta, jesteśmy w stanie sprowadzić opony każdej marki, we wszystkich rozmiarach dostępnych na rynku.

Zabezpieczenia szyb

Zabezpieczamy szyby preparatem, dzięki któremu krople deszczu bez problemu spływają z jej powierzchni.

Szybki kontakt

Jesteśmy codziennie do Twojej dyspozycji. Zadaj nam pytanie, wyślij wiadomość, postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.

50-506 Wrocław ul. Piękna 78 (przy skrzyżowaniu z Armii Krajowej)

info@fleshcar.pl

71 725 77 55

;